Najlepsze darmowe motywy WordPress

WebFalcon Blog > E-commerce > Najlepsze darmowe motywy WordPress
a

Przedstawię kilka, a dokładnie 7 darmowych motywów dla WP, które według mnie zasługują na poświęcenie im chwili dodatkowej uwagi

1.Ocean WordPress Theme

 

a

 

Jest to jeden z najszybciej rozwijających się motywów na WP. Jest używany aktywnie na ponad 700 000 stron, a pobrano go ponad 3 miliony razy. Do tego jest świetnie oceniany, jego ocena to 5 na 5 gwiazdek na ponad 4 i pół tysiąca ocen.

Jest kompatybilny z popularnymi edytorami stron: Elementor , Beaver Builder, Visual Composer, Divi, SiteOrigin. Motyw bardzo często aktualizowany przez jego twórców. Jest też responsywny pod każdym względem więc dla CEO to raj na Ziemi.

Jest to również bardzo dobry motyw do budowania sklepów ponieważ jest on bardzo atrakcyjny wizualnie, a co najważniejsze może współpracować bez przeszkód z WP Woocommerce.

Tutaj link do strony motywu: oceanwp.org 

2.Portfolio Lite

 

a

 

Jest to może mniej znany motyw ale obiecuję, że warty troszkę uwagi zwłaszcza dla artystów, projektantów stron, projektów 3D oraz dla wszystkich szukających motywu który pozwoli w łatwy sposób przedstawić własne prace czy też właśnie portfolio.

Motyw jest minimalistyczny w przyjemny dla oka sposób wyświetla grafiki. Od razu po wejściu na stronę możemy prezentować swoje pracei projekty. Jest też wiele możliwości co do zmian tła, nawigacji, nagłówków.

Tutaj link do strony motywu: organicthemes.com/theme/portfolio-lite/

3.Make

 

a

 

Z tego motywu korzysta około 800 000 małych biznesów jak można przeczytać na stronie tego motywu. Możemy u nich przeczytać również to, że jest to bardzo łatwy w obsłudze motyw. Nie jest to motyw typu „przenieś i upuść”, budowanie strony jest oparte na czystym WP  dzięki czemu na prawdę jest bardzo łatwy ale też bardzo elastyczny.

Tutaj link do strony motywu: thethemefoundry.com/wordpress-themes/make/

4.One Page Express

 

a

 

Jest to typowy motyw dla stron landing page, gdzie całą treść możemy zamieścić na jednej stronie. To pozwala na zarządzanie sekcjami, które widzi użytkownik, w łaty sposób i zmieniać jak klienci widzą reprezentacje naszej usługi czy produktu. Motyw pozwala na wykorzystanie więcej niż 30 sekcji treści i edycję ich położenia przy pomocy myszki. Możemy użyć One Page również dla stron wizytówek lub portfolio.

Tutaj link do strony motywu: onepageexpress.com

5.Kale

 

a

 

Jest to prosty minimalistyczny, przyjemny dla oka motyw pod typowe tematyczne blogi, np. takie jak przepisy, moda, sklepy internetowe. Jest zintegrowany z WooCommerce więc nie będzie problemu z zarabianiem na stronie. Motyw jest również bardzo dobrze skonfigurowany pod SEO z czego możemy się tylko cieszyć.

Tutaj link do strony motywu: www.lyrathemes.com/kale/

6.Astra

 

a

 

Jest to chyba jeden z najchętniej używanych motywów na świecie. Posiada ocenę 5 na 5 gwiazdek w ponad to 5 tysiącach opini. Używa go obecnie ponad milion stron.

Astra jest szybkim, w pełni konfigurowalnym i pięknym motywem odpowiednim do bloga, osobistego portfolio, strony biznesowej, czy sklepu WooCommerce. Jest bardzo lekki (mniej niż 50 KB na froncie) i oferuje niezrównaną prędkość.

Zbudowany z myślą o SEO, Astra ma wbudowany kod Schema.org, więc wyszukiwarki polubią twoją witrynę. Oferuje specjalne funkcje i szablony, dzięki czemu doskonale współpracuje ze wszystkimi programami do tworzenia stron, takimi jak Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi, itp.

Tutaj link do strony motywu: wpastra.com

7.Hestia

 

a

 

Jeden z najlepszych uniwersalnych darmowych motywów WordPress. Pobrany przez ponad pół miliona zadowolonych użytkowników WordPressa. W pełni responsywny, zoptymalizowany pod kątem SEO, ładny motyw WordPress, który można wykorzystać nie tylko do budowy firmowej strony internetowej, ale również bloga, czy sklepu internetowego opartego o wtyczkę WooCommerce. Dzięki świetnej funkcji „Live Customizer” wszystkie zmiany na naszej stronie możemy obserwować w czasie rzeczywistym.

Tutaj link do strony motywu: themeisle.com/themes/hestia/